سجاد حسامی

«سجاد حسامی» از مجریان شبکه استانی آذربایجان غربی متولد ۱۳۵۶ در شهرستان ارومیه بوده و تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی – گرایش مدیریت کشاورزی می باشد.


از سال ۱۳۸۳ با برنامه زنده تلویزیونی گئجه ئیز خِیر بعنوان گوینده سیما و بصورت برنامه ای فعالیت خود را آغاز و تاکنون بیش از ۱۰۰۰ برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی با عناوین کندیمیز، گوروش، کند یولی، اکینچی لر، گفتگوی ویژه خبری، توسعه استان، روزگار سربازی، مسابقه هفته، آی ایشیقی، ایشیق یول، ائل سوزی و اولدوز بعنوان نویسنده، گزارشگر، گوینده و مجری همکاری و اجرا نموده اند.
در سال های ۸۹ و ۹۰ نیز بعنوان مجری برنامه سیمای آبادی با شبکه یک و شبکه شما و شبکه بین المللی سحر و جام جم همکاری نموده اند.
در سال ۸۶ بعنوان گزارشگر برتر شبکه های استانی در حوزه صدا (رادیو) انتخاب شده ویک دوره به عنوان بازیگر در سریال دریا در نقش رییس دانشگاه ارومیه به کارگردانی آقای رامین اصغری قالقاچی،همکاری داشته اند.
ایشان از سال ۱۳۷۹ کارمند رسمی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی بوده و در حال حاضر، رئیس گروه نوسازی و تحول اداری و مدیر پروژه ملی تربیت مدیران آینده استان آذربایجان غربی می باشند.

درحال ارسال
امتیازدهی کاربران
۵ (۴ رای)

درباره مدیر سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

رضا الهیاری

« رضا الهیاری» از مجریان شبکه استانی آذربایجان غربی متولد سال ۱۳۵۷ ...

عبدالله محمودی

«عبدالله محمودی» از مجریان و گویندگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، ...

اکرم رضایی

«اکرم رضایی» از مجریان و گویندگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ...