حامد امجدی

«حامد امجدی» از مجریان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، شبکه سهند، متولد شهرستان سراب و سال‌های ۲۹/۱۱/۱.۶۱/۱/۶۲  (اولی واقعی دومی شناسنامه ای) و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت می باشد.


در سال ۸۳ هم‌زمان با تحصیل ،در آزمون مجری‌گری صداوسیمای مرکز اردبیل شرکت نموده و بعد از قبولی از مجریان شبکه استانی سبلان شده است و مجری‌گری را برای اولین بار در مرکز اردبیل و هفته‌ای بیست دقیقه با یک برنامه تولیدی به نام (ورزش، تلاش،  نشاط) شروع کرده است.

وی ضمن تحصیل و همکاری با تلویزیون اردبیل در سال ۸۴ با شرکت در آزمون مجری‌گری شبکه سهند ، صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به همکاری با این مرکز پرداخته و درواقع به‌ صورت هم‌زمان در دو شبکه تلویزیونی استانی مشغول فعالیت بوده که در این مدت با اجرای برخی برنامه‌های ملی، به شبکه‌های سراسر هم راه پیداکرده و به‌ صورت مقطعی در برنامه‌های زنده تلویزیونی و ارتباط با تهران به اجرا پرداخته است.

حامد امجدی متاهل بوده و دارای یک فرزند پسر به نام «محراب» می باشد.

وی در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی سراب (مفدا) در رابطه با بهترین مجری گفته است:

« بهترین مجری ،آن مجری هست که برای خود سبک نو و تازه‌ای را ابداع کند. شاید برخی منتقد و برخی علاقه‌مند به آن سبک جدید باشند ولی درهرحال آن نوع منحصربه‌فرد به اسم یک مجری در اذهان ثبت می‌شود و ماندگار می‌گردد. »

درباره مدیر سایت

۱ دیدگاه

  1. مجری فقط امجدی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

محمد محمدی

«محمد محمدی» از مجریان صحنه ارومیه متولد سال ۱۳۶۴ و فارغ التحصیل ...

مهراب عالمی

«مهراب عالمی» از مجریان صحنه آذربایجان غربی متولد سال ۱۳۷۱ و فارغ ...

اکرم رضایی

«اکرم رضایی» از مجریان و گویندگان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ...